Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyc je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej »
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 4 paź 2022, o 04:54Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 ===== REGULAMIN Forum ===== 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2009, o 14:54
Posty: 18
Lokalizacja: Krzyżanowice
Post ===== REGULAMIN Forum =====
Regulamin forum CENTRALNEOGRZEWANIE.COM

I. Zasady wstępne

§ 1. Regulamin obowiązuje wszystkich zarejestrowanych użytkowników forum dyskusyjnego znajdującego się pod adresem http://www.centralneogrzewanie.com (zwanego dalej Forum).

§ 1.1 Za zarejestrowanego użytkownika uważa się osobę, która wypełniła formularz użytkownika forum oraz wysłała go do bazy danych użytkowników.

§ 1.2 Uważa się, że użytkownik, który zarejestrował się na forum, akceptuje jednocześnie wszelkie warunki regulaminu łącznie z aneksami i logując się zobowiązuje się do ich bezwzględnego przestrzegania.

§ 1.3 Każdy użytkownik, który po zarejestrowaniu się odmawia przestrzegania warunków regulaminu i jego uaktualnień ma prawo do zostania usuniętym z bazy użytkowników forum. W celu zostania usuniętym z bazy użytkowników forum należy wysłać na adres e-mail: marketing (małpa) centralneogrzewanie.com wiadomość o treści: "Rezygnuję z udziału w forum centralneogrzewanie.com" i podać swój dotychczasowy nick. Osoby, które wyślą e-mail o w/w treści zostaną usunięte z bazy użytkowników forum dyskusyjnego w terminie do 7 dni

§ 1.4 Użytkownicy zarejestrowani w bazie użytkowników przed opublikowaniem regulaminu lub aneksów do regulaminu, którzy nie wyślą wiadomości e-mail o w/w treści w przeciągu 7 dni od jego opublikowania regulaminu, uważani są za takich, którzy zaakceptowali wszelkie warunki regulaminu i zobowiązani są do ich przestrzegania.

§ 1.5 Regulację z punktu §1.3, §1.4 stosuje się odpowiednio do każdej modyfikacji w treści regulaminu publikowanej w przyszłości na forum.

§ 1.6 Wszelkie publikowane komentarze, posty są prywatnymi opiniami użytkowników forum centralneogrzewanie.com. Administracja ani właściciel forum nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie regulamin, prosimy o zawiadomienie Administracji Forum.


II. Obowiązki użytkownika

§ 2. Użytkownik zobowiązany jest w szczególności do:

a) wypowiadania się zawsze na temat wątku oraz dopasowywania treści i tematu wypowiedzi do odpowiedniego podforum tematycznego; Wyjątek stanowi § 2. t) niniejszego regulaminu

b) uzyskania informacji, w szczególności poprzez skorzystanie z wyszukiwarki dostępnej na forum, czy wątek, który użytkownik pragnie założyć nie został już wcześniej poruszony. Jeśli tak jest, użytkownik powstrzyma się od umieszczania na forum wiadomości o treści lub temacie analogicznych do już istniejących na forum;

c) zachowywania, podczas wypowiadania się na forum, kultury osobistej, w tym NET-ykiety oraz przestrzegania zasad pisowni i ortografii. Użytkownik powstrzyma się od publikowania na forum wiadomości zawierających wulgaryzmy, propagujących narkotyki, obrażających inne osoby, rasy, inne narodowości, tematów związanych z religiami, przyczyniających się do łamania praw autorskich, zawierających dane osobowe i tele-adresowe bez zgody ich właścicieli, adresy do stron zawierających pornografię lub nielegalne oprogramowanie;

d) powstrzymania się od reklamowania na forum działalności gospodarczej, innych for, a w szczególności o tematyce grzewczej, bez wyraźnej zgody Administratora http://www.centralneogrzewanie.com oraz nieposiadania w swoim nicku adresu strony internetowej, kropki lub adresu e-mail, szukania do pracy i prowadzenia innych for.

e) powstrzymania się od zbywania na forum jakichkolwiek produktów, jeśli ich zbywanie łączy się z uzyskiwaniem korzyści majątkowych, bez zgody właścicieli strony http://www.centralneogrzewanie.com. Odsprzedawanie produktów, bez uzyskiwania z tego korzyści majątkowych dozwolone jest jedynie w specjalnie do tego przeznaczonej sekcji forum i po spełnieniu warunków podanych przez Administratora (wątek przyklejony);

f) nie przesyłania do Administracji Forum emaili z prośbą o konsultacje nie związane z obsługą techniczną forum.

g) posiadania jednego nicku/loginu/ (brany jest pod uwagę adres IP) na forum - ZASADA bezwzględnie wymagana !

h) nie umieszczania w stopce: jakichkolwiek bannerów, grafik, ikon, reklam lub linków do stron komercyjnych

i) stopka w podpisie użytkownika forum nie może być wyższa niż 3 linijki tekstu (łącznie z liniami odstępu) oraz nie może zawierać grafik lub powiększonej czcionki.

j) użytkownik forum nie może w jakikolwiek sposób zmieniać lub kasować swojego postu "zmoderowanego" przez Administratora, Moderatora lub dopisanej przez niego treści.

k) nie zezwala się użytkownikowi forum na polemizowanie z decyzjami Moderatorów czy Administratorów lub ich podważanie na publicznym forum

l) linki do innych stron www w stopce oraz wszelkie ogłoszenia komercyjne (sprzedam) użytkownik może dawać, mając minimum 50 punktów.
W przypadku ogłoszeń typu wymienię lub poszukuję taka liczba punktów nie jest wymagana.

m) nie mogą być reklamowane linki do podstron i ogłoszeń z Allegro, e-Bay i innych platform handlowych (ze względu na ich b.szybką dezaktualizację)

n) ogłoszenie/ link reklamowany może występować tylko jeden raz na forum. Zabrania się wielokrotnych powtórzeń swojej oferty lub reklamy. W przypadkach dublowań reklamy linku lub sklepu posty takie będą kasowane, pozostawiając tylko jeden. W przypadku permanentnego naruszania reguły, konto i ogłoszenia zostaną usunięte.

o) nie zezwala się na osadzanie w jakiejkolwiek formie: kopii, skanów, zdjęć dokumentów w postach na forum lub jako plików na serwerach Forum lub PROSAT. Zamiast tego (zezwala się), można podawać linki do stron z dokumentami umieszczonymi na zewnętrznych serwerach firm podlegających polskiemu prawu (z siedzibą w Polsce).

p) bezwzględnie wymagane jest używanie polskich liter w postach.

r) avatar nie może przekraczać rozmiarów 100 x 100 pikseli oraz 10 kB.

s) Proszę NIE UŻYWAĆ koloru czerwonego (dotyczy wszelkich odcieni zarezerwowanego koloru) na Forum w swoich postach, stopkach. Kolor ten rezerwujmy dla Administratorów i Moderatorów do korekt i komentarzy, dla zachowania przejrzystości i rozróżnienia dopisywanego lub poprawianego fragmentu postu lub stopki.


III. Uprawnienia właścicieli, Administratora oraz Moderatorów http://www.centralneogrzewanie.com

§ 3. Administratorzy oraz upoważnieni przez nich Moderatorzy mają prawo do:

a) kasowania lub przenoszenia wiadomości do innych, ich zdaniem bardziej odpowiednich sekcji o temacie lub treści już istniejącej na forum - bez powiadamiania o tym autora;

b) kasowania, zamykania oraz edytowania wiadomości, wątków o treści niezgodnej z Regulaminem lub nie akceptowalnej przez Administrację forum bez powiadamiania o tym działaniu autora postu a w szczególności usuwania wątków mogących sprzyjać sytuacjom konfliktowym, napięciom, sporom, zadrażnieniom pomiędzy Użytkownikami Forum.

c) upomnienia za pomocą poczty e-mail użytkownika, który: złamał regulamin, nie przestrzega netykiety, zasad kultury osobistej w postach w stosunku do innych forumowiczów lub praw obowiązujących na terenie Rzeczpospolitej Polskiej;

d) administratorzy bez podawania przyczyn mogą zablokować konto użytkownika, jeśli uznają to za uzasadnione, a w szczególności w przypadku naruszania Regulaminu

f) niedopuszczenia do kolejnej rejestracji przyszłego użytkownika, jeśli przyszły użytkownik został już wcześniej usunięty z bazy użytkowników.

g) administrator lub moderator forum ma prawo bez informowania o tym forumowicza usunąć lub zmodyfikować jego stopkę, szczególnie gdy zawiera link do zewnętrznej strony www lub e-mail.

h) wątki i ogłoszenia , które uzna Administrator za przeterminowane, zdezaktualizowane bądź "nie na temat", będą usuwane z forum w celu zachowania przejrzystości tematycznej. Działania porządkujące będą miały zastosowanie przede wszystkim do sekcji Ogłoszeń oraz Off-topic.


IV. § 4.Dobra niematerialne, treści postów i prawa autorskie

a) Informacje na witrynie centralneogrzewanie.com są podawane tylko w celach edukacyjnych oraz hobbystycznych.

b) Jedynie użytkownik wysyłający wiadomość lub plik ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, forum centralneogrzewanie.com może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

c) Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych forum centralneogrzewanie.com nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników firmom i osobom prywatnym.

d) Zabronione jest posługiwanie się na forum nazwiskami a w szczególności osób publicznych, polityków, członków zarządów, spisami nazwisk, itp. W koniecznych przypadkach użytkownik łamiący tą zasadę zostanie zablokowany lub usunięty z Forum. Dozwolone jest przytaczanie nazwisk autorów utworów, dzieł poetyckich, piosenek.
Proponujemy stosowanie linków zewnętrznych do tego typu informacji, spisów osób itp.

e) Wszelkie wiadomości użytkowników są chronione prawem autorskim. Wykorzystanie porad oraz informacji zawartych na forum centralneogrzewanie.com , zwłaszcza do działalności zarobkowej wymaga zgody autora wiadomości lub Administratora Forum.

f) Wysyłając wiadomości lub zdjęcia na forum centralneogrzewanie.com zgadzasz się na ich powielanie i wykorzystanie przez forum centralneogrzewanie.com oraz właściciela domeny - firmę PROSAT w dowolnej formie na forum lub na stronie firmowej http://www.prosat.pl

g) Jeżeli widzisz wiadomość lub plik, który Twoim zdaniem jest nielegalny lub narusza Twoje dobra osobiste, prosimy o kontakt z Administratorem lub Moderatorem Forum

h) Majątkowe prawa autorskie do wszystkich publikacji, zamieszczonych zdjęć, oraz artykułów znajdujących się na forum przysługują właścicielowi serwisu, firmie PROSAT oraz nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych przez osoby trzecie (między innymi. do umieszczania na innych stronach www).
O zgodę na publikację (licencję) należy zwracać się e-mailem na adres info (małpa) kotly.com . Zezwala się jednocześnie bez dodatkowej zgody Administratora forum na umieszczanie w dowolnych, również komercyjnych publikacjach, na stronach www, linków do tematów Forum oraz linków z opisem do dowolnych stron forum centalneogrzewanie.com
Jedynym koniecznym warunkiem jest występowanie w linku adresu internetowego frazy: "centralneogrzewanie.com"

i) Posty napisane przez Forumowicza, który zrezygnuje, zostanie usunięty z Forum, zbanowany, są nadal własnością forum centralneogrzewanie.com i właścicieli serwisu. Posty i wątki autora nawet po jego rezygnacji z uczestnictwa w Forum czy też na jego żądanie, nie będą kasowane. Wyjątek stanowią posty zawierające dane osobowe autora. (Kasowanie postów naruszałoby integralność treści wątków i samego Forum.)

V. Zagadnienia końcowe

§ 5. Przeglądać forum i czytać posty mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy jeżeli zasady konkretnego podforum/sekcji nie stanowią inaczej.

§ 6. Użytkownik godzi się na przetwarzanie jego danych zawartych w bazie użytkowników, w szczególności adresu e-mail, dla celów reklamowych takich jak np. e-mailing, lub mailing zwykły.

§ 7. Kopiowanie i rozpowszechnianie przez użytkownika forum treści znajdujących się na forum oraz w serwisie http://www.centralneogrzewanie.com, nie będących wypowiedziami własnymi, dozwolone jest po uzyskaniu zgody od autora wypowiedzi oraz Administratora.

§ 8. Regulamin obowiązuje wszystkich użytkowników od dnia publikacji z uwzględnieniem regulacji §1.3, §1.4 oraz §1.5 powyższego Regulaminu.

§ 9. Za treść ogłoszeń odpowiada prawnie wyłącznie autor ogłoszenia z pełnym wyłączeniem odpowiedzialności Administracji Forum.

§ 10. Jeżeli nie zgadzasz się na warunki powyższego regulaminu lub ich nie rozumiesz lub nie akceptujesz nie korzystaj z serwisu centralneogrzewanie.com i natychmiast opuść forum.

§ 11. Można reklamować firmy i komercyjne strony www (w sekcji RÓŻNE - OGŁOSZENIA UŻYTKOWNIKÓW) zgodnie z zasadami ogłoszeń podanymi w sekcji, jeśli reklamowana witryna zawiera banner z odnośnikiem do naszego forum i nie jest "konkurencyjna produktowo" dla oferty firmy PROSAT.

§ 12. Jeżeli link w poście odwołuje się do innego Forum w celach merytorycznych i podania konkretnych informacji do innego postu z zewnętrznego forum, (bez intencji reklamowania) , zezwala się na to.
Zastrzega się możliwość usunięcia przez Moderatorów dowolnych linków, bez podawania przyczyn, jeżeli uznają iż naruszają dobro centralneogrzewanie.com - (dotyczy § 11, § 12.).ZALECENIA, INFORMACJE:
1. Proszę umieszczać miejscowość lub województwo w polu Skąd w danych w swoim profilu osobowym. Daje to możliwość uczestnictwa w organizowanych przez nas i Forumowiczów konkursach i rozrywkach.

2. Osoby zarejestrowane, które nie napisały żadnego postu w okresie 6 miesięcy od rejestracji mogą zostać automatycznie przez system Forum usunięte. To samo dotyczy całkowitego braku aktywności przez okres jednego roku.

3. Wszelkie osobiste dyskusje umieszczamy w odpowiednich tematach w sekcji: "Dyskusje Off-topic,......" . Jeśli nie istnieje wątek do Forumowicza, należy założyć nowy, tytułując odpowiednio, np "Do... tu podajemy nick Forumowicza.".

4. Prosimy o używanie avatarów statycznych (nie animowanych). Nie jest to wymóg lecz prośba mająca na celu wygodne i szybkie otwieranie wątków przez Forumowiczów posiadających "wolne łącza".

Życzymy Państwu miłego i owocnego korzystania z Forum.
Administrator Forum.


29 gru 2009, o 16:04
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Cookies i Polityka prywatności